بازیگری که از بازی با جیم کری متنفر است

اولین همراه

بازیگری که از بازی با جیم کری متنفر است

خبر جدید زیر رو بخونید:

تامی لی جونز بازیگری است که به گفته جیم کری کمدین، از هم‌بازی شدن با وی متنفر است.

تامی لی جونز بازیگری است که به گفته جیم کری کمدین، از هم‌بازی شدن با وی متنفر است.

بازیگری که از بازی با جیم کری متنفر است

به گزارش پایگاه خبری اولین همراه و به نقل از هالیوود ریپورتر، تامی لی جونز آنقدر از بازی کردن در کنار جیم کری در فیلم «بتمن برای همیشه» متنفر شده بود که وقتی در حال گفت و گو درباره این تجربه بود، می لرزید.
 
کری درباره این رابطه پر سروصدا وقتی صحبت کرد که در برنامه زنده نورم مک‌دونالد روز سه شنبه حاضر شد.
 
جونز بازیگر «دو چهره» و کری بازیگر «لغزگو» در نقش دشمنان هم در فیلم «بتمن برای همیشه» در سال ۱۹۹۵ بازی کردند. این فیلم ادامه‌ای بر فیلم‌های بتمن بود. کری گفت: این تجربه خوشایندی برای جونز نبود و من این را به شفافیت کریستال دریافتم.
 
کری گفت: من یک ستاره بودم و او با این مساله مشکل داشت. وی افزود: گرچه خود او یک بازیگر فوق‌العاده است، و من هنوز دوستش دارم.
 
این موقعیت در نیمه مسیر تولید فیلم ایجاد شد و این قبل از آن بود که این دو در بزرگ‌ترین صحنه مشترکشان ظاهر شوند. وقتی کری به طور تصادفی به رستورانی رفت که جونز هم داشت آن‌ جا شام می‌خورد این مشکلات ایجاد شد.
 
کری گفت: وقتی به رستوران رفتم گارسون گفت: هی من شنیدم که شما و تامی لی جونز دارید با هم کار می‌کنید. او آن گوشه نشسته و دارد شام می‌خورد. بعد من به آن سمت رفتم و گفتم: سلام تامی، داری چی کار می‌کنی؟ و ناگهان خون به صورت او دوید و او شروع کرد به لرزیدن و انگار در میان راه کشتن من یا چیزی شبیه این بوده باشد و او با حرکتی که انگار می‌خواهد مرا بغل کند گفت: من ازت متنفرم. واقعا دوستت ندارم. ومن گفتم: مشکل چیه؟ بعد یک صندلی کشیدم؛ که البته به نظرم کار هوشمندانه‌ای نبود و او گفت: نمی‌توانم این مسخره‌ بازی‌های تو را تایید کنم.
 
مک‌دونالد گفت احتمالا دلیل نفرت تامی لی جونز به خود کری برمی‌گردد چون او خیلی سریع مشهور و به یک ستاره بزرگ بدل شد و هر جا که وارد می‌شود بلافاصله در مرکز توجه قرار می‌گیرد.
 
اما کری در این نشست تئوری دیگری داشت که از آن دفاع کرد.
 
او گفت: شاید او از این که این کار را انجام می‌دهد ناراحت باشد. این واقعا سبک درست برخورد با مسایل نیست.
 
«بتمن برای همیشه» سومین فیلم از سری فیلم‌های بتمن به کارگردانی جوئل شوماخر محصول سال ۱۹۹۵ است. در این فیلم وال کیلمر در نقش بروس وین (بتمن) بازی کرد. و تامی لی جونز در نقش دادستان سابق ظاهر شد که حالا پس از سوخته شدن نیمی از صورتش فرد شروری شده و با کمک ادوارد نیگما که نقشش را جیم کری بازی کرد، قصد نابودی بتمن را دارد.
 
جیم کری به تازگی با مشکلات متعددی روبه روشده و چندی پیش در برابر اتهامات خانواده دوست دختر سابقش که خودکشی کرده، از خود دفاع کرد. اعضای خانواده این زن ادعا کرده بودند کری در مرگ دخترشان مسئول بوده است و با رفتار خود او را به سوی مرگ سوق داد. کری نیز مدعی شد آنها قصد مقصر جلوه دادن وی را دارند چون می‌خواهند از او اخاذی کنند.
کری ۵۵ ساله گفت سه سال پیش در برابر تهدیدهای آنها کوتاه آمد و برای این که درگیر مراحل حقوقی طولانی نشود و نیز برای این که کاتریونا وایت دچار مشکل نشود؛ پذیرفت تا به آنها پول بدهد و حالا این اتهامات در ادامه همان مسایل شکل گرفته است.
 
وی افزود که به دلیل احساساتش تحت تاثیر این زن که شخصیتی ناامید داشت قرار گرفت و سعی کرد تا به وی کمک کند.
 
کری چندی پیش با حضور در یک سریال ۱۰ اپیزودی ، نخستین نقش ثابت تلویزیونی خود را پس از بیش از دو دهه برعهده گرفت. او نخستین نقش تلویزیونی خود را سال ۱۹۸۴ در سریال کمدی کوتاه «کارخانه اردک» شبکه ان بی سی به دست آورده بود.
 
کمدی «شوخی کردن» نیم ساعته است و کری دوباره با نویسنده و کارگردانش در فیلم برنده جایزه اسکار «طلوع ابدی یک ذهن پاک» یعنی میشل گوندری هم کاری کرده است.

بازیگری که از بازی با جیم کری متنفر است از سایت های مرجع دیگر در اولین همراه منتشر شده است
[ad_1]

مطالب مشابه